Půjčky pro ženy na MD poskytují nebankovní společností a soukromé osoby. V samotném obsahu článku se dozvíte více o půjčkách pro ženy na MD.

Půjčky pro maminky na MD

Půjčky pro ženy na MD využívají ženy na mateřské dovolené, které už přestaly vycházet se svými peňezi. Takové problémy mají především ženy samoživitelky, které opustil jejich partner. A tak jsou odkázáni jen na výše mateřské, které je v docela nízké výši a hlavně ve větším městě s tím nemáte šanci žít.

Půjčka od rodiny a přátel

Před tím, než si vezmete nějaké půjčky pro ženy na MD od nebankovních společností či soukromých osob se zamyslete, jestli by vám finančně nemohla pomoci vaše rodina nebo kamárádi. Takové půjčky jsou vždy výrazně výhodnější, často zcela bez úroků. Rodina vám také znáte posečká se splátku. Záleží, ale také na tom jaká je ve vaší rodině finanční situace a také jaké tam jsou vztahy. Pokud to nevyjde tady tak budete muset využít služeb nebankovních společností.

Nebankovní půjčky pro ženy na MD – nebankovní společnosti

Půjčky pro ženy na MD poskytují převážně nebankovní společnosti, banky tento druh půjček vůbec nenabízí. U nebankovních společností je jedno že nemáte příjem, často jim nevadí ani zápis v registru dlužníků. U nebankovních společností je však vždy třeba počítat s vyšším ročním úrokem a také RPSN. Měli by jste si také pohlídat znění úvěrové smlouvy. Hlavně různé sankční poplatky či rozhodčí doložky atd.