Půjčky pro všechny jsou půjčky, které by měli být poskytnuty opravdu každému. V různých variantách je poskytují banky a nebankovní společnosti a soukromé osoby. V článku se dovíte více o půjčkách pro všechny.

Půjčky téměř pro každého

Půjčky pro všechny by měly být poskytnuty úplně každému. Byla by to taková ideální půjčka pro všechny. Taková ale často neexistuje, ale představíme vám jak bankovní půjčky, tak nebankovní půjčky od nebankovních společností a firem.

Půjčky pro všechny od bank

Půjčky pro všechny od bank nemůžete vůbec očekávat. Protože banka si každého klienta před tím, než mu půjčí pořádné prověří. Je tedy nutné donést jak potvzení o výši vašich příjmů ze zaměstnání, ale nesmíte být také v žádném registru dlužníků. V bankovním ani nebankovním registru dlužníků. U bank je také třeba vždy vyplnit několik formulářů a vyřízení většinou není hned. Je třeba říči, že bankovní půjčky jsou vždy nejvýhodnější a mají nejlepší roční úrok a RPSN.

Nebankovní půjčky pro všechny

Půjčky pro všechny od nebankovních společností jsou opravdu často poskytovány úplně každému. Uspějí tedy i lidé bez příjmů, nebo lidé vedení v registrech dlužníků. Není to ale zadarma a je to vykoupeno vysokými ročními úroky, vysokým RPSN. Často jsou tam velmi tvrdé sankční poplatky. Kdy se například zpozdíte se splátkou o 1 den a dostane hned pokutu například 10 000 Kč. Je třeba si také dát bacha na rozhodčí soud, pak by jste se už nikdy nemohly obrátit na normální civilní soud v případě sporu.